×
Login

ଅମୀର ଖାନ୍ ଙ୍କ ଝିଅ ର ଦୁଃଖଦ ଯନ୍ତ୍ରଣା;ତାଙ୍କ ସହିତ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା କହିଲେ।.

1135 Views 0 Comments | - By Black Cat News - 4 August, 2022

mediafile1659623991.jpg

ଅମୀର ଖାନ୍ ଙ୍କ ଝିଅ ର ଦୁଃଖଦ ଯନ୍ତ୍ରଣା , ତାଙ୍କ ସହିତ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା କହିଲେ ।


ଅମୀର ଖାନ୍ ଙ୍କ ଝିଅ ତାଙ୍କ ସହିତ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଘଟିଥିବା ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା କହିଲେ : ଅମୀର ଖାନ୍ ଆଜି ବଲିଉଡ୍ ର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଅମୀର ଖାନ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସକ୍ରିୟ ନୁହଁନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଅ  ଇରା ଖାନ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି । ଇରା ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ନିଜର ଉଦାସୀନତା ବିଷୟରେ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅମୀର ଖାନ୍ ଙ୍କ ଝିଅ ଇରା ଖାନ୍ ଗଭୀର ଅବସାଦରେ ଅଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଉଦାସୀନତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ କେବେ ବି ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଲୋକଙ୍କୁ ଅବସାଦ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟତଃ  ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରନ୍ତି । ସେ ମାନସିକ  ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ  ଏବଂ ଉଦାସୀନତା ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଡିପ୍ରେସନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।


ଭିଡିଓରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅବସାଦରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଇରା ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ଉଦାସୀନତା ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜକୁ ଅବସାଦରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖୁଥିଲେ। ସେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କାମ ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କ ଉଦାସୀନତା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।


ଇରାଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜକୁ ସମୟ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ତେଣୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କାମ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କାମ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ‌। ଇରା ଖାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅନୁଯାୟୀ ଡିପ୍ରେସନ ବିଷୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଏ। ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପରକୁ ନିଜ ନିଜ ଉପାୟରେ ଉପଦେଶ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନେକ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବାକୁ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନେ ବୁଝିଛନ୍ତି ଯେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଭଲ ନୁହେଁ । ଇରା ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଭାବୁନାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ନକାରାତ୍ମକ କିମ୍ବା ଦୁଃଖୀ । ସେ ଧିରେ ଧିରେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଜିନିଷ ବୁଝୁଛନ୍ତି ।


ଏହାପୂର୍ବରୁ ଇରା ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପିଲାଦିନେ ଘଟିଥିବା ଦୁର୍ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୪ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିଚୟର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଥିଲେ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ କ’ଣ ଘଟୁଛି ସେ ଜାଣି ନଥିଲେ। କିମ୍ବା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜାଣନ୍ତି ସେ କଣ କରୁଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସବୁକିଛି ବୁଝିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ୧ ବର୍ଷ ସମୟ ଲାଗିଛି । ସେ ଏହା ବୁଝିବା ମାତ୍ରେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଇ-ମେଲ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ ସେହି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସେହି ସବୁ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଏତେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସେଥିରୁ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ସେ ନିଜ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ଯେ ସେ କିପରି ତାଙ୍କ ସହିତ ଏହା ଘଟିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଲେ ‌। ସେ କାହିଁକି କିଛି ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ? 


ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଅମୀର ଖାନ୍ ବଲିଉଡ୍ କୁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତଥା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ହେତୁ ସେ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଛନ୍ତି।

SWADHIN MOHAN MOHAPATRA's Report
BlackCatNews, Cuttack

#

Also Read

×